تجارتتکنولوژی

ویدئو کالبدشکافی Studio Display اپل نشان می‌دهد این نمایشگر شاهکار مهندسی است

کالبدشکافی iFixit از Studio Display نشان می‌دهد این محصول شاهکار مهندسی است و اپل تلاش زیادی روی منبع تعذیه‌ی این نمایشگر کرده است.

نمایشگر Studio Display شباهت زیادی به آی‌مک بازطراحی‌شده دارد؛ اما کالبد‌شکافی این محصول نشان می‌دهد از بسیار جهات، دستگاه پیچیده‌تری است. این نمایشگر درمقایسه‌با دسکتاپ همه‌کاره‌ی اپل حدود ۵۰ درصد ضخیم‌تر و دلیل این افزایش ضخامت بسیار جالب است.

به‌گزارش انگجت، کالبدشکافی iFixit از Studio Display اپل نشان می‌دهد این محصول که بعد از نمایشگر پرو دیسپلی XDR، مانیتور اختصاصی جدید اپل، شاهکار مهندسی است. دلیل ضخامت بیشتر این نمایشگر از آی‌مک برد منبع تغذیه‌ی پیچیده‌ای آن است. برای روشن‌کردن این مانیتور، برخلاف آی‌مک نیازی به آداپتور نیست؛ قابلیتی که شاید در نگاه اول چندان اهمیت نداشته باشد؛ اما درنهایت تجربه‌ی کاربری بهتری ارائه می‌دهد.

کالبدشکافی Studio Display

iFixit درباره‌ی Studio Display می‌گوید:

اگر اپل در طراحی این مانیتور از منبع تغذیه‌ی خارجی استفاده می‌کرد، این محصول از طراحی یکسان با آی‌مک بهره می‌برد. این یعنی اپل احتمالاً با تلاش زیاد و مهندسی پیشرفته، طرحی برای ایجاد منبع تعذیه‌ی باریک ارائه کرده است که می‌توان از آن در نمایشگری به باریکی Studio Display استفاده کرد.

تماشا در آپارات

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا