تجارتتکنولوژی

اپل پتنت صفحه‌کلیدی برای تبدیل آیپد به مک بوک را ثبت کرد

اپل پتنت کیبوردی را ثبت کرد که آیپد را به مک‌بوک تبدیل می‌کند.

همگرایی در فناوری و شباهت برخی از اجزای مورد استفاده توسط اپل برای تولید آیپد و مک‌بوک، به تحقیقات روی فناوری‌هایی برای پر کردن شکاف بین این دو محصول منجر شده است. پتنت جدیدی که توسط شرکت اهل کوپرتینو ثبت شده، مکانیسم صفحه‌کلید لؤلایی را نشان می‌دهد که به آیپد اجازه می‌دهد به‌عنوان یک مک‌بوک عمل کند. طراحی جدید این صفحه‌کلید فراتر از اتصال به آیپد بوده و در صورت عرضه، می‌تواند محصولی هیجان‌انگیز باشد.

پتنت کیبورد اپل برای آیپد

به گزارش گیزموچاینا، اپل قبلاً ایده‌ی همگرایی آیپد به مک را رد کرده بود، اما فناوری‌های جدید در ترکیب با پتنت، احتمالاً چشم‌انداز جدید این شرکت را نشان می‌دهد. این پتنت نگاهی اجمالی و جذاب به مسیر احتمالی آینده‌ی اپل است. پتنت مورد اشاره یک سیستم پایه با صفحه‌کلید الکترومکانیکی و یک‌ جفت لؤلایی را توصیف می‌کند که می‌تواند در حالت‌های مختلف از‌ جمله لپ‌تاپ و حالت نمایش معکوس به آیپد متصل شود. در موقعیت پایه، می‌توان چندین دستگاه ورودی را به آیپد متصل کرد که شامل صفحه‌کلید، پد لمسی و صفحه‌نمایش لمسی است. این دستگاه‌ها در‌ واقع گزینه‌های ورودی برای تبلت محسوب می‌شوند.

پتنت اپل برای تبدیل آیپد به مک بوک

احتمالات متعددی در‌ مورد پتنت جدید اپل وجود دارد، اما اینکه این حق اختراع در‌ نهایت به‌ یک محصول تجاری تبدیل خواهد شد یا خیر، موضوع متفاوتی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا