اخبارتجارت

سامسونگ بخش تجارت موبایل خودش را به نام Samsung MX تغییر داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، چند روز پس از انتشار اخباری مبنی بر تغییرات داخلی در شرکت سامسونگ، این غول فناوری اعلام کرد که نام بخش تجارت موبایل خودش را به نام Samsung MX تغییر داده است.

فون آرنا گزارش داد، این حرکت بلافاصله در تاریخ ۱۰ دسامبر اعمال شد و از این پس نام جدید در تمام ارتباطات رسمی این شرکت استفاده خواهد شد. براساس بیانیه مطبوعاتی، تغییر نام به Samsung MX برای تأکید بیشتر بر مسیر جدیدی است که این شرکت برای تجارت تلفن همراه خود در پیش خواهد گرفت. سامسونگ قصد دارد در آینده روی تجربه کاربر، خدمات و ایجاد یک اکوسیستم سالم تمرکز بیشتری داشته باشد و همین تغییر نام نیز نشان دهنده این تصمیم است.

در همین حال، سامسونگ اعلام کرد که در نمایشگاه بین المللی CES ۲۰۲۲ که در لاس‌وگاس برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت و سخنرانی اصلی این شرکت در تاریخ ۴ ژانویه برنامه ریزی شده است. پیش بینی می‌شود در این نمایشگاه، سامسونگ از خدمات و محصولات جدید خودش رونمایی کند که ممکن است گلکسی S۲۱ FE یکی از این محصولات جدید باشد.

سامسونگ چند روز قبل اعلام کرد که بخش تلفن و تبلت خودش را به بخش بزرگتر لوازم الکترونیکی مصرفی تبدیل خواهد کرد و مدیران جدیدی را برای این بخش‌ها معرفی کرده بود. تغییر مدیران در سامسونگ، یکی از بزرگترین تغییرات این شرکت حوزه فناوری از اواخر سال ۲۰۱۷ تاکنون است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا