اخبارتکنولوژی

سری گلکسی S22 در ایالات متحده با پیام‌رسان پیش‌فرض Google Messages عرضه می‌شود

Google Messages برنامه پیام‌رسانی پیش‌فرض برای سری گلکسی اس ۲۲ در ایالات متحده محسوب می‌شود. این برنامه از پیام‌رسانی RCS علاوه بر پیامک سنتی و MMS پشتیبانی می‌کند.

به‌ گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، با رونمایی سری گلکسی S22، سامسونگ گوشی‌های خود را با برنامه پیام‌رسان گوگل به‌عنوان پیام‌رسان پیش‌فرض عرضه می‌کند. پیش از این، سامسونگ برنامه پیام‌رسانی عادی خود را داشت که به‌‌طور کامل با RCS به‌عنوان برنامه پیش‌فرض در ایالات متحده سازگار بود. درهمین‌حال، سری S21 با Google Messages به‌عنوان برنامه پیام‌رسان پیش‌فرض در اروپا در‌ دسترس قرار گرفت. این تغییر در بخشی از پادکست Waveform MKBHD شنیده شد.

شاید کاربر معمولی حتی متوجه نشود که این برنامه در گلکسی S22 کمی متفاوت به‌نظر می‌رسد؛ چراکه سامسونگ قبلاً برنامه پیام‌رسانی عادی خود را بازطراحی کرد تا در سری S21 در ایالات متحده به پیام‌‌رسان گوگل شباهت بیشتری داشته باشد.

براساس شواهد وب‌سایت 9to5Google، اگرچه پیام‌رسان گوگل با پشتیبانی RCS به‌عنوان پیش‌فرض در پرچم‌داران جدید گلکسی تنظیم شده است، برنامه عادی سامسونگ را همچنان می‌توان دریافت کرد و کاربر می‌تواند به حالت اول برگردد.

در ایالات متحده، بهترین گوشی‌های اندرویدی به جز سامسونگ از Google Messages به‌عنوان پیش‌فرض بهره می‌برند. بدین‌ترتیب غول کره‌ای یکی از آخرین تولیدکننده‌های اندرویدی است که از Google Messages به‌صورت پیش‌فرض استفاده می‌کند.

Google Messages دارای چند ویژگی است که در Samsung Messages وجود ندارد که از این جهت احتمالاً برای کاربران لذت‌بخش خواهد بود.

سامسونگ اخیراً همکاری نزدیکی با گوگل داشته است و در مجموع، مشارکت قوی بین هر دوی شرکت‌ها وجود دارد. سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ در‌ حال تبدیل‌ شدن به بهترین گوشی‌های این شرکت است و کنجکاو هستیم که ببینیم این دو غول فناوری در آینده چه برنامه‌های مشترکی باهم دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا